Olympus Sport Olympus Sport Olympus Sport

Μέλος των

ITF logo
EITF logo
  • Τηλέφωνο: 2310672006
  • Fax: 2310672009
  • Email: info@itf-taekwondo.gr

Απολογισμός Παν. Πρωταθλήματος Παίδων/Κορασίδων-Παμπαίδων/Παγκορασίδων

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το φετινό Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων/Κορασίδων - Παμπαίδων/Παγκορασίδων στην πόλη της Δράμας. Οι αθλητές που διακρίθηκαν είναι οι κάτωθι:

ΕΥΔΑΙΜΩΝ ΗΛΙΑΣΑ.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΤ/ΛΕΩΣ
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ)
ΓΚΟΥΤΖΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Α.Σ. TKD ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ)
ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ)
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ)
ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Α.Γ.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ)
ΠΙΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ)
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ(Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
ΒΑΣΑΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ(Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ)
ΚΟΤΣΟΝΟΥΡΗΣ-ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ(Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)
ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΚΑΝΤΖΑΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ(Γ.Α.Σ. CHON-JI)
ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΚΑΤΣΑΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Α.Σ. ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛ.)
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ)
ΝΙΑΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΑΨΗΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ(Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
ΖΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ(Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ)
ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ(Α.Σ. Μ.ΖΩΝΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Ο ΕΞΑΠΛ.)
ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΠΕΚΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
ΧΑΡΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(Α.Σ. ΖΕΑΣ)
ΜΑΝΘΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΦΕΡΙΝΙΚΗ(Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
ΔΟΥΜΟΥ ΜΑΡΙΑ(Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ)
ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ(Α.Σ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ)
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΣ-ΕΠΙΣΤΗΜΗ(Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ)
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(Α.Σ. TKD ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ-ΚΑΣΤΡΑ)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(Α.Σ. TKD ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ-ΚΑΣΤΡΑ)
ΜΕΛΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ(Α.Σ. TKD ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ-ΚΑΣΤΡΑ)
ΖΕΓΓΟΥ ΜΑΡΙΑ(Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ)
ΖΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ(Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΕΩΣ)
ΜΗΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΑ(Α.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ)
ΤΣΑΡΑΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ(Α.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ)
ΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑ ΝΑΔΙΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΓΡΑΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ(Α.Σ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ)
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ(Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)
ΚΥΡΙΑΖΗ ΜΥΡΤΩ(Γ.Σ. ΛΑΡΙΣΑΣ)
ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ)
ΝΑΝΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ(Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΤΖΙΜΑΡΗ ΒΑΓΙΑ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ)
ΜΑΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ(Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ)
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ(Γ.Α.Σ. CHON-JI)
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ(Α.Σ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΥ)
ΑΛΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ(ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ)
ΜΠΑΤΓΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ)
ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Α.Γ.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ)
ΤΣΕΡΝΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ(ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ)
ΣΚΕΡΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(Α.Σ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ)
ΓΑΝΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ)
ΤΡΑΧΑΝΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ(Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ)
ΚΟΛΟΣΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ(Α.Σ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΦΑΛΑΓΓΑ)
ΒΟΤΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Α.Γ.Σ. TKD Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΔΦΕΙΑΣ)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ(Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ Δ.ΜΙΚΡΑΣ)
ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(ΣΩΜ.ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΟΜΗ)
ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΚΑΤΣΙΑΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ(Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ(Α.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο ΑΙΑΝΤΑΣ)
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΑΛΜΑΛΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ(Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ)
ΚΑΣΜΕΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ(Α.Σ. TKD ΕΠΤΑΠ.-ΚΑΣΤΡΑ)
ΚΥΡΟΥΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ)
ΠΑΠΑΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ(Α.Ο. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ)
ΠΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(Γ.Α.Σ. ΜΙΛΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ)
ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ(Α.Σ.Φ. TKD ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ)
ΛΕΙΒΑΔΕΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ(Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ)
ΚΑΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ(Α.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΗ(Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ)
ΑΡΤΟΠΟΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ(Α.Σ. TKD ΕΠΤΑΠ.-ΚΑΣΤΡΑ)
ΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΒΗΘΛΕΕΜ(Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ)
ΚΑΜΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ(Α.Σ. ΝΤΟΤΖΑΝΓΚ)
ΧΑΡΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ(Α.Σ. ΖΕΑΣ)
ΚΙΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ(Χ.Α.Ν.Θ.)
ΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ(Α.Γ.Σ. TKD Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΔΦΕΙΑΣ)
ΜΑΣΣΗ ΕΙΡΗΝΗ(ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘ.ΕΝ.)
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ(Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)
ΞΟΥΖΑΦΕΙΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ(Α.Σ. ΜΥΓΔΟΝΕΣ)
ΠΑΪΣΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ(Α.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ(Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ)
ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ(ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ)
ΜΑΝΘΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ(Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
ΤΣΙΜΠΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ(Α.Ο. ΔΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ)
ΚΟΥΜΛΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS)
ΚΑΤΙΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ(Α.Σ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ)
ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ(Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΦΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ(Α.Σ. ΖΕΑΣ)
ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ(Α.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ)
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ-ΕΦΡΑΙΜΙΑ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΔΑΜΙΓΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ(Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ)
ΡΕΠΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(Α.Σ. TKD ΕΠΤΑΠ.-ΚΑΣΤΡΑ)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ(Α.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛ.)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ(Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)
ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ(Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ Δ.ΜΙΚΡΑΣ)
ΒΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ(Α.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS)
ΕΞΩΜΕΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)
ΤΕΜΠΕΡΕΚΙΔΗ ΓΡΗΓΟΡΗ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗ ΦΩΤΙΟ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΞΑΝΤΙΝΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ(Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΩΡΑΙΟΚ.)
ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(Α.Σ. ΖΕΑΣ)
ΜΑΤΖΙΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟ(Α.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛ-ΚΩΝ/ΝΟ(Α.Σ. ΖΕΑΣ)
ΜΑΥΡΟΣΚΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ(Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ)
ΤΣΙΑΞΕΡΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ(Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ)
ΚΑΠΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΤΟΥΤΣΙ ΑΡΙΕΛ(Α.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛ.)
ΑΛΤΑ ΗΛΙΑΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(Α.Γ.Σ. ΤΡΙΑΚΟΣΙΟΙ)
ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ(Α.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ)
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΖΗΣΗΣ(ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘ.ΕΝ.)
ΚΟΥΤΟΥΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ(Γ.Α.Σ. CHON-JI)
ΜΑΝΤΖΟΥΦΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ(Γ.Α.Σ. CHON-JI)
ΜΠΑΣΙΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ(Γ.Α.Σ. CHON-JI)
ΛΥΚΕΣΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ(Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ)
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(Α.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ)
ΝΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ(Α.Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ)
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ(Γ.Α.Σ. CHON-JI)
ΤΣΑΜΠΟΥΡΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ(Α.Γ.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ)
ΜΑΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ(Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΠΥΡΝΗ)
ΒΛΑΧΟΥ ΘΩΜΑΗ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΚΕΣΚΙΝΗ-ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(Α.Π.Σ. ΣΚΥΔΡΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ)
ΤΣΙΓΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ(Α.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΡΕΠΑΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(Α.Σ. TKD ΕΠΤΑΠ.-ΚΑΣΤΡΑ)
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΠΥΡΝΗ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ(Α.Γ.Σ. TKD Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ)
ΚΑΡΑΠΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΚΑΡΑΒΕΖΙΡΗ ΒΑΓΙΑ(Α.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ)
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ(Α.Σ. ΕΛΕΥΣΙΣ)
ΣΚΟΡΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ(Α.Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ)
ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ(Α.Σ. ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
ΤΣΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΑ(Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΗΣ)
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ(Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)
A/AΣΥΛΛΟΓΟΙΧΡΥΣΑΑΡΓΥΡΑΧΑΛΚΙΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ (Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ)634
ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (Α.Σ.)422
Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ (Α.Γ.Σ. TKD)3
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ (Α.Σ.Φ. Η)221
ΛΑΡΙΣΑΣ (Γ.Σ. TAEKWON-DO)21
ΜΕΤΕΩΡΩΝ (Α.Σ.)2
ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ (Α.Σ.)124
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (Α.Γ.Σ.)124
ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ (Α.Γ.Σ.)123
10ηΑΜΙΛΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ (Α.Γ.Σ.)11
11ηΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ (.)11
12ηΖΩΓΡΑΦΟΥ (Α.Γ.Σ.)13
13ηΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (Α.Σ.)12
14ηΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ ()12
15ηΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Α.Σ.)1
16ηΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ (Α.Ο.)1
17ηΔΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ (Α.Ο.)1
18ηΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (Α.Σ.)1
19ηΚΑΣΤΕΛΛΑΣ (Α.Γ.Σ.)1
20ηΣΠΑΡΤΑΚΟΣ (Α.Σ.)1
21ηΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Α.Σ. TKD)1
22ηΣΚΥΔΡΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ (Α.Π.Σ.)1
23ηΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ-ΚΑΣΤΡΑ (Α.Σ. TKD )24
24ηΖΕΑΣ (Α.Σ.)23
25ηΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ (Α.Σ.)22
26ηΑΣΤΕΡΑΣ Δ. ΜΙΚΡΑΣ (Α.Σ.)21
27ηΠΟΛΙΧΝΗΣ (Α.Σ.)2
28ηCHON-JI (Γ.Α.Σ.)15
29ηΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ (Α.Γ.Σ. TKD)12
30ηΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS (Α.Σ. )11
31ηΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Α.Σ.)11
32ηΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΕΞ/ΛΕΩΣ (Α.Σ.)1
33ηΜΙΛΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ (Γ.Α.Σ.)1
34ηΝΤΟΤΖΑΝΓΚ (Α.Σ.)1
35ηΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ (Α.Σ.)1
36ηΛΕΥΚΑΔΑΣ (Α.Σ.)3
37ηΜ. ΖΩΝΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Ο ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ (Α.Σ.)2
38ηΜΑΚΕΔΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ (Α.Σ.)1
39ηΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (Α.Σ.Φ.)1
40ηΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΟΜΗ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ)1
41ηΑΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ (Α.Σ.)1
42ηΑΤΛΑΣ ΩΡΑΙΟΚΟΚΑΣΤΡΟΥ (Α.Σ.)1
43ηΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (Α.Γ.Σ.)1
44ηΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ (Α.Σ. TKD)1
45ηΕΛΕΥΣΙΣ (Α.Σ.)1
46ηΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΗΣ (Α.Σ.)1
47ηΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΦΑΛΑΓΓΑ (Α.Σ.)1
48ηΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Α.Σ.)1
49ηΜΥΓΔΟΝΕΣ (Α.Σ.)1
50ηΟ ΑΙΑΝΤΑΣ (Α.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ.)1
51ηΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Α.Σ.)1
52ηΤΙΤΑΝΕΣ (Α.Σ.)1
53ηΤΡΙΑΚΟΣΙΟΙ (Α.Γ.Σ.)1
54ηΧ.Α.Ν.Θ. (.)1
55ηΑΞΙΟΣ (Α.Σ.)
56ηΑΠΟΛΛΩΝ ΔΡΑΜΑΣ (Α.Σ.)
57ηΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΩΝ (Α.Σ.)
58ηΑΤΛΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ (Α.Σ.)
59ηΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΟΥΒΩΝ (Α.Σ.)
60ηΔΡΑΜΑΣ ΖΕΝ (Α.Σ. TKD)
61ηΕΡΜΗΣ (Α.Σ.)
62ηΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ (Γ.Σ.)
63ηΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ (Α.Σ. TKD)
64ηΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (Α.Γ.Σ.)
65ηΘΕΡΜΑΪΚΟΣ (Α.Π.Σ.)
66ηΙΧΩΡ (Α.Σ.)
67ηΙΩΝΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (Α.Σ.)
68ηΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ (Α.Γ.Σ.)
69ηΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (Α.Σ.)
70ηΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΛΛΙΩΝ (Α.Σ.)
71ηΚΟΜΑΙΟΣ (Α.Ο. Ο)
72ηΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (Α.Ο.Γ.)
73ηΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (Α.Σ.Π.Τ.)
74ηΚΡΟΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Α.Σ.)
75ηΛΕΡΟΥ (Α.Σ. TKD ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ)
76ηΜΑΧΗΤΕΣ (Π.Α.Σ.ΑΝ.Α.)
77ηΜΑΧΗΤΕΣ ΑΡΤΑΣ (Α.Σ.)
78ηΜΕΓΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ (Α.Σ.)
79ηΜΙΚΡΑΣ (Α.Σ.)
80ηΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (Α.Σ.)
81ηΝ. ΤΡΙΓΛΙΑΣ (Α.Γ.Σ.)
82ηΝΗΡΕΥΣ Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (Α.Σ.)
83ηΞΑΝΘΗΣ (Α.Γ.Σ.)
84ηΟΛΥΜΠ.ΜΑΧ.ΑΘΛΗΜ.ΚΑΣΣΑΝΔΡΟΣ (Α.Σ.)
85ηΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ (Α.Σ.)
86ηΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ (Α.Σ.)
87ηΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (.)
88ηΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ (Α.ΜΑΧ.Σ.)
89ηΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΜΑΚΕΔΩΝ (Α.Σ.)
90ηΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΤΚD ΣΕΡΡΩΝ (Α.Σ.)
91ηΣΑΡΙΣΑ ΠΑΙΟΝΙΑΣ (Α.Σ.)
92ηΣΕΛΕΥΚΟΣ (Γ.Α.Σ.)
93ηΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟ (Α.Σ.Φ TKD)
94ηΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ()
Αθλητική Ομοσπονδία Tae Kwon Do Ελλάδος - Π.Ε.Α.Κ. Νεάπολης 56701 Νεάπολη Θεσσαλονίκης Τηλ: 2310672006 | Γενική Γραμματεία Αθλητισμού: 3716 Ημερ. Αθλητικής Αναγνώρισης: 01/04/1999
Επικοινωνία για θέματα GDPR: dpo@aote.gr