Olympus Sport Olympus Sport Olympus Sport

Μέλος των

ITF logo
EITF logo
  • Τηλέφωνο: 2310672006
  • Fax: 2310672009
  • Email: info@itf-taekwondo.gr

Αποτελέσματα 1ης ημέρας Πανελληνίου Πρωταθλήματος Α-Γ/Ε-Ν 2016

Μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα της 1ης ημέρας του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Α-Γ/Ε-Ν 2016 στον παρακάτω πίνακα αναλυτικά για κάθε κατηγορία.

ΚΥΡΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΠΑΜΠΟΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Α.Γ.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ)
ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Α.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΡΑΜΑΣ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ(Α.Σ. Μ. ΖΩΝΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Ο ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ)
ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ( Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ )
ΕΞΩΜΕΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ( Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ )
ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ( Α.Γ.Σ. ΜΑΧ. ΤΕΧΝΩΝ ΔΙΟΜΗΔΗΣ )
ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ( Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ )
ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ(Α.Σ.ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ )
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ(Α.Σ. ΖΕΑΣ )
ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(Α.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο ΑΙΑΝΤΑΣ )
ΝΕΤΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(Α.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ)
ΣΙΜΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ)
ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(Γ.Α.Σ. CHON-JI)
ΑΓΑΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Α.Σ. TAEKWON-DO "ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ-ΚΑΣΤΡΑ")
ΓΚΑΡΑΝΕ ΑΝΤΩΝΙΑ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΒΕΝΕΤΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ(Π.Α.Σ.ΑΝ.Α. ΜΑΧΗΤΕΣ)
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ(Α.Σ. ΙΧΩΡ)
ΓΡΑΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ(Α.Σ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ)
ΚΑΝΑΚΗ ΦΑΝΗ(Α.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο ΑΙΑΝΤΑΣ)
ΤΣΙΟΥΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ(Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
ΛΙΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΖΩΗ(Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
ΑΙΓΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ(Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
ΜΑΡΑΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ(Α.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
ΒΑΣΑΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ(Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ)
ΜΑΡΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ)
ΚΑΤΟΣΤΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ(Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
ΠΡΙΖΙΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ(Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(Γ.Α.Σ. ΣΕΛΕΥΚΟΣ)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(Α.Σ. ΙΧΩΡ)
ΚΩΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ(Α.Ο.Π.Ο.Τ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ)
ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ(Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(Α.Σ. ΙΧΩΡ)
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ(Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ)
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(Γ.Σ. TAEKWON-DO ΛΑΡΙΣΑΣ)
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ(Α.Γ.Σ ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)
ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Α.Ο.Π.Ο.Τ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ)
ΤΣΑΙΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ(Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ)
ΜΕΝΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Α.Γ.Σ ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)
ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
ΝΤΟΒΑΣ ΠΑΝΟ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ)
ΝΤΑΝΟΣ ΔΑΥΙΔ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ(Α.Γ.Σ ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)
ΜΑΡΚΟΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ(Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ)
ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ(Α.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΖΗΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ(Γ.Σ. TAEKWON-DO ΛΑΡΙΣΑΣ)
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ(Α.Σ. ΑΞΙΟΣ)
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΘΕΟΓΝΩΣΙΑ(Α.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.)
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ(Γ.Σ. TAEKWON-DO ΛΑΡΙΣΑΣ)
ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ(Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ)
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΝΑΣΤΩ(Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ)
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ(Γ.Α.Σ. CHON-JI)
ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ(Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ)
ΒΙΔΑΛΗ ΕΛΕΑΝΑ(Α.Σ.Π.Τ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ)
ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ(Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΩΝ)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΪΣ(Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ(Α.Σ.Φ. TKD ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ)
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(Α.Σ. TAEKWON-DO "ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ-ΚΑΣΤΡΑ")
ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ(Α.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(Α.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ)
ΓΗΡΟΥΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ(Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΩΝ)
ΚΑΡΥΔΗ ΛΙΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ(Α.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ)
Αθλητική Ομοσπονδία Tae Kwon Do Ελλάδος - Π.Ε.Α.Κ. Νεάπολης 56701 Νεάπολη Θεσσαλονίκης Τηλ: 2310672006 | Γενική Γραμματεία Αθλητισμού: 3716 Ημερ. Αθλητικής Αναγνώρισης: 01/04/1999
Επικοινωνία για θέματα GDPR: dpo@aote.gr