Olympus Sport Olympus Sport Olympus Sport

Μέλος των

ITF logo
EITF logo
  • Τηλέφωνο: 2310672006
  • Fax: 2310672009
  • Email: info@itf-taekwondo.gr

Αποτελέσματα Π. Π. Παίδων-Κορασίδων / Παμπαίδων-Παγκορασίδων 2014

Το φετινό Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Κορασίδων / Παμπαίδων - Παγκορασίδων 2014 ολοκληρώθηκε με επιτυχία. Τα τελικά αποτελέσματα των αθλητών που διακρίθηκαν σε κάθε κατηγορία βάρους και ηλικιακής ομάδας φαίνονται στο παρακάτω συγκεντρωτικό πίνακα.

35kg Παίδων
1οςΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
2οςΜΠΑΧΑΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΕΞΑΝ/ΛΗΣ Α.Σ.
35-40kg Παίδων
1οςΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΖΕΑΣ Α.Σ.
2οςΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΑΣ Α.Σ.
3οςΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
3οςΤΕΜΠΕΡΕΚΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚΕΔ. ΔΥΝΑΜΗ Α.Σ.
40-45kg Παίδων
1οςΓΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
2οςΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
3οςΜΙΧΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
3οςΜΑΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
45-52kg Παίδων
1ος ΝΑΣΙΟΥΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΜΑΡΣ
2ος ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ Α.Σ.
3ος ΜΟΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚΕΔ. ΔΥΝΑΜΗ Α.Σ.
3ος ΡΟΔΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΟΝΤΖΑΓΚ Α.Σ.
52-59kg Παίδων
1ος ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΦΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Δ. ΜΙΚΡΑΣ Α.Σ
2ος ΓΚΟΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚΕΔ. ΔΥΝΑΜΗ Α.Σ.
3ος ΚΑΜΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚΕΔ. ΔΥΝΑΜΗ Α.Σ.
3ος ΧΑΤΖΙΟΡΔΑΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΤΕΡΑΣ Δ. ΜΙΚΡΑΣ Α.Σ
+59kg Παίδων
1ος ΤΕΡΣΕΝΙΔΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ CHON JI Γ.Α.Σ.
2ος ΒΑΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Α.Σ.
3ος ΚΑΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚΕΔ. ΔΥΝΑΜΗ Α.Σ.
3ος ΑΜΕΝΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Γ.Σ.
4-3 Gup Παίδων
1ος ΝΙΑΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
2ος ΚΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ CHON JI Γ.Α.Σ.
3ος ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Μ. ΖΩΝΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Α.Σ.
3ος ΦΑΦΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2-1 Gup Παίδων
1ος ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ.
2ος ΚΥΡΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ.
3ος ΝΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ CHON JI Γ.Α.Σ.
3ος ΣΙΑΡΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΗΡΟΥ Α.Κ.
1 DAN Παίδων
1ος ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Σ.Φ.
2ος ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΕΑΣ Α.Σ.
3ος ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ Α.Γ.Σ.
3ος ΤΣΙΟΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ.
38-43kg Κορασίδων
ΠΑΠΑΤΣΙΚΟΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΜΑΡΣ
ΣΥΦΟΡΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Γ.Σ.
ΤΣΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΑ ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Σ. ΘΕΡΜΗΣ
ΜΑΡΑΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α.Σ.
43-50kg Κορασίδων
ΒΑΣΑΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Α.Σ.Φ.
ΒΗΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΜΙΚΡΑΣ Α.Σ.
ΤΣΑΜΠΟΥΡΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΚΑΣΤΕΛΑΛΑΣ Α.Γ.Σ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ
50-57kg Κορασίδων
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ Α.Γ.Σ
ΚΑΛΚΙΤΣΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
ΚΑΡΑΠΑΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚΕΔ. ΔΥΝΑΜΗ Α.Σ.
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Α.Γ.Σ.
+57kg Κορασίδων
ΚΑΤΙΝΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚΕΔ. ΔΥΝΑΜΗ Α.Σ.
ΤΟΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗ ΘΕΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚΕΔ. ΔΥΝΑΜΗ Α.Σ.
ΜΑΡΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΖΕΑΣ Α.Σ.
4-3 Gup Κορασίδων
ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ Α.Γ.Σ.
ΜΟΙΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ Α.Γ.Σ.
ΤΖΙΜΑΡΗ ΒΑΓΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ.
ΤΟΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
2-1 Gup Κορασίδων
ΚΡΥΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΕΛΕΥΚΟΣ Γ.Α.Σ
ΣΑΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΡΟΝΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ Α.Γ.Σ.
1 DAN Κορασίδων
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ CHON JI Γ.Α.Σ.
ΜΑΡΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΖΕΑΣ Α.Σ.
ΜΑΡΑΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α.Σ.
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
35kg Παμπαίδων
1ος ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚ. ΔΥΝ.)
2ος ΖΗΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ (Α.Σ. ΖΕΑΣ)
3ος ΣΗΜΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ)
3ος ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ)
35-40kg Παμπαίδων
1ος ΖΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ (Α.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ)
2ος ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (Γ.Α.Σ. CHON-JI)
3ος ΔΑΜΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ)
3ος ΤΣΙΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚ. ΔΥΝ.)
40-45kg Παμπαίδων
1ος ΚΙΡΜΙΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ)
2ος ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ (Α.Ο. ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ)
3ος ΑΛΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ( ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ)
3ος ΜΠΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ )
45-52kg Παμπαίδων
1ος ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Α.Γ.Σ. ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ)
2ος ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΡΟΛΑΝΔΟΣ (Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ)
3ος ΛΛΑΤΟΝΙ ΝΤΕΝΙΣ (Α.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
3ος ΜΠΑΓΙΑΖΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ. ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ)
52-59kg Παμπαίδων
1ος ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Α.Σ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
2ος ΤΟΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Α.Σ.ΠΟΛΙΧΝΗΣ)
3ος ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ (Γ.Α.Σ. CHON-JI)
3ος ΔΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Σ.ΝΕΑΠ.ΜΑΚ.ΔΥΝ.)
+59kg Παμπαίδων
1ος ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (Α.Σ. ΙΩΝΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
2ος ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ (Γ.Α.Σ. ΣΕΛΕΥΚΟΣ)
3ος ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ )
3ος ΖΑΜΒΡΑΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (Γ.Α.Σ. CHON-JI )
4-3 Gup Παμπαίδων
1ος ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ.
2ος ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ Α.Γ.Σ.
3ος ΑΨΗΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
3ος ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ.
2-1 Gup Παμπαίδων
1ος ΔΕΡΒΕΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ.
2ος ΜΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ.
3ος ΛΛΑΤΟΛΙ ΝΤΕΝΙΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α.Σ.
3ος ΓΙΑΒΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Α.Σ.
1 DAN Παμπαίδων
1ος ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Γ.Σ.
2ος ΤΟΥΤΣΙ ΑΡΙΕΛ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α.Σ.
3ος ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
3ος ΧΑΡΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΕΑΣ Α.Σ.
33kg Παγκορασίδων
ΜΑΣΣΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ. ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ)
ΝΕΤΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (Α.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ)
ΒΟΥΓΙΟΥΝΔΟΥΚΑ ΠΕΤΡΑ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΟΜΗ)
33-38kg Παγκορασίδων
ΓΚΑΤΖΙΟΛΑ ΣΟΦΙΑ (ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ)
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ (Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚ. ΔΥΝ.)
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (Α.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ )
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ (Α.Σ. ΖΕΑΣ)
38-43kg Παγκορασίδων
ΜΑΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ (Α.Σ. ΖΕΑΣ)
ΒΗΤΟΥ ΦΑΝΗ (Α.Σ. ΜΙΚΡΑΣ)
ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚ. ΔΥΝ.)
ΦΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ (Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚ. ΔΥΝ.)
43-50kg Παγκορασίδων
ΚΑΡΑΒΕΖΙΡΗ ΒΑΓΙΑ (Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΑΚ. ΔΥΝ.)
ΑΡΧΙΠΩΒΑ ΑΝΝΑ (Α.Σ. ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ )
ΛΑΒΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (Α.Σ. ΜΥΓΔΟΝΕΣ )
50-57kg Παγκορασίδων
ΛΥΚΕΣΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (Α.Σ.ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ)
ΠΑΡΑΛΙΚΗ ΜΥΡΤΩ (Α.Σ.ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ)
ΚΑΤΙΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (Α.Σ.ΜΑΚΕΔΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ)
ΚΟΥΡΙΤΕΝΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΔΟΜΗ)
+57kg Παγκορασίδων
ΟΜΑΡ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΤΖΕΝΙΝ (Α.Σ.ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (Α.Σ.ΝΤΟΤΖΑΝΓΚ)
ΚΑΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (Α.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
ΚΑΫΜΕΝΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ (Α.Σ.ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)
4-3 Gup Παγκορασίδων
ΜΑΝΘΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Α.Γ.Σ.
ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ.
ΜΑΝΟΥ ΜΑΡΘΑ ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ Α.Γ.Σ.
ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΚΕΔΩΝ ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Σ.
2-1 Gup Παγκορασίδων
ΡΕΠΑΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΖΗ ΜΥΡΤΩ ΛΑΡΙΣΑΣ Γ.Σ.
ΣΙΑΡΚΟΥ ΟΛΓΑ ΔΗΜΟΥ ΖΗΡΟΥ Α.Κ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ CHON JI Γ.Α.Σ.
1 DAN Παγκορασίδων
ΜΑΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΖΕΑΣ Α.Σ.
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ Α.Σ.
ΤΣΑΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΡΙΣΑΣ Γ.Σ.
ΖΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΕΞ/ΛΕΩΣ Α.Σ.
Αθλητική Ομοσπονδία Tae Kwon Do Ελλάδος - Π.Ε.Α.Κ. Νεάπολης 56701 Νεάπολη Θεσσαλονίκης Τηλ: 2310672006 | Γενική Γραμματεία Αθλητισμού: 3716 Ημερ. Αθλητικής Αναγνώρισης: 01/04/1999
Επικοινωνία για θέματα GDPR: dpo@aote.gr