Olympus Sport Olympus Sport Olympus Sport

Μέλος των

ITF logo
EITF logo
  • Τηλέφωνο: 2310672006
  • Fax: 2310672009
  • Email: info@itf-taekwondo.gr

Τελικά Αποτελέσματα Παν. Πρωταθλήματος Ανδρών-Γυναικών / Εφήβων-Νεανίδων

Μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Ανδρών-Γυναικών / Εφήβων-Νεανίδων στον παρακάτω πίνακα αναλυτικά για κάθε κατηγορία.

ΠΑΡΔΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ Δ. ΜΙΚΡΑΣ
ΚΑΣΚΑΒΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΑ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΩΝ
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣΑ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΚΑΓΙΑΜΠΙΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑ.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΑ.Γ.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΨΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΑ.Σ. ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΝΤΟΒΑΣ ΠΑΝΟ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΓΙΑΪΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΑ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΡΑΠΤΗΣ ΑΚΡΙΒΟΣ.Α.Σ. CHON-JI
ΜΠΟΥΡΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣΑ.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΑ.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣΑ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑ.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΑ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΤΑΡΙΑ ΙΝΤΡΙΤΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΚΑΛΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΣΓΟΥΡΑΜΑΛΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣΑ.Σ. ΝΕΑ ΦΛΟΓΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΧ.Α.Ν.Θ.
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΑ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΑΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ
ΜΑΚΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΑ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑ.Σ. ΙΧΩΡ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑ.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓ.Σ. TAEKWON-DO ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΙΜΑΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣΑ.Γ.Σ ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣΑ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Ο.Π.Ο.Τ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΤΣΑΙΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑ.Σ. ΟΛΥΜΠΙΣΜΟΣ
ΜΕΝΕΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Γ.Σ ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΜΑΣΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΑ.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΤΟΒΑΣ ΠΑΝΟ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΝΤΑΝΟΣ ΔΑΥΙΔ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑ.Γ.Σ ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣΑ.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΜΑΡΚΟΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓ.Α.Σ. ΣΕΛΕΥΚΟΣ
ΚΩΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΑ.Ο.Π.Ο.Τ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑ.Σ. ΙΧΩΡ
ΤΕΡΣΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑ.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΝΤΑΝΟΣ ΔΑΥΙΔ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑ.Γ.Σ. ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣΑ.Γ.Σ. ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΜΑΡΚΟΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑ.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΝΤΟΒΑΣ ΠΑΝΟ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ
ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΑ.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΙΝΙΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑ.Σ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑΑ.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΑ.Σ. ΑΞΙΟΣ
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΙΧΕΛΟΓΚΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΘΕΟΓΝΩΣΙΑΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗΑ.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΑ.Μ.Σ. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
ΡΟΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑΑ.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΕΚΑΤΣΑ ΜΑΡΙΑΑ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΕΩΤΣΑΚΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑΑ.Κ. ΔΗΜΟΥ ΖΗΡΟΥ
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΠΟΘΗΤΗΑ.Σ. ΖΕΑΣ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗΑ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΑ.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗΑ.Σ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑΑ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΠΑΤΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΑ.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΚΟΥΣΑ ΜΑΡΙΑΑ.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS
ΒΙΔΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΛΕΑΝΑΑ.Σ.Π.Τ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΑ.Σ. ΑΞΙΟΣ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΘΕΟΓΝΩΣΙΑΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΑ.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΓ.Σ. TAEKWON-DO ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΝΑΣΤΩΑ.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑΓ.Α.Σ. CHON-JI
ΣΕΡΕΜΕΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΑ.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ
ΒΙΔΑΛΗ ΕΛΕΑΝΑΑ.Σ.Π.Τ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗΑ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΪΣΑ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑ.Σ. TAEKWON-DO "ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ-ΚΑΣΤΡΑ"
ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑΑ.Σ.Φ. TKD ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗΑ.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΑ.Σ. ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ
ΓΗΡΟΥΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗΑ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΩΝ
ΚΑΡΥΔΗ ΛΙΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑΑ.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΗΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΓ.Σ. TAEKWON-DO ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑΓ.Α.Σ. CHON-JI
ΠΡΟΥΤΖΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΒΙΔΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΕΛΕΑΝΑΑ.Σ.Π.Τ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑΑ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗΑ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑΑ.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Σ. ΖΕΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑ.Σ. ΖΕΑΣ
ΤΕΜΠΕΡΕΚΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΚΑΛΟΓΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΑ.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΑ.Γ.Σ. ΜΑΧ. ΤΕΧΝΩΝ ΔΙΟΜΗΔΗΣ
ΚΩΤΣΑΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΑ.Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΙΛΙΟΥ
ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΑ.Σ. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣΑ.Σ. ΖΕΑΣ
ΓΚΟΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΠΑΜΠΟΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΕΜΙΝΩΒ ΙΩΑΝΝΗΣΠ.Α.Σ.ΑΝ.Α. ΜΑΧΗΤΕΣ
ΚΑΜΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΓΚΑΤΖΙΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΑΧΗΤΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ
ΓΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΜΠΕΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑ.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο ΑΙΑΝΤΑΣ
ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓ.Α.Σ. CHON-JI
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Γ.Σ. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΣΔΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣΑ.Σ. ΑΙΑΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΓΚΟΛΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΑ.Σ. TKD ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΑ.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ
ΣΑΛΑΓΚΟΥΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑ.Σ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ MARS
ΚΑΓΙΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΑ.Σ. ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΜΑΡΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΕΞΩΜΕΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΑ.Γ.Σ. ΜΑΧ. ΤΕΧΝΩΝ ΔΙΟΜΗΔΗΣ
ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣΑ.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΑ.Σ.ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣΑ.Σ. ΖΕΑΣ
ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑ.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο ΑΙΑΝΤΑΣ
ΝΕΤΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑ.Σ. ΤΙΤΑΝΕΣ
ΣΙΜΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓ.Α.Σ. CHON-JI
ΑΓΑΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Σ. TAEKWON-DO "ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟ-ΚΑΣΤΡΑ"
ΚΥΡΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΜΠΟΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑ.Γ.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑ.Σ. Μ. ΖΩΝΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Ο ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑ.Γ.Σ ΑΞΙΟΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΚΟΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΤΣΙΑΜΠΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΑ.Σ.ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΑΑ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΤΣΙΓΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΑ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΟΥΤΜΟΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΑ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ Δ. ΜΙΚΡΑΣ
ΠΑΡΔΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ Δ. ΜΙΚΡΑΣ
ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑΑ.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΕΚΡΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑΑ.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΜΠΑΓΙΑΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑΑ.Σ. TKD ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑΑ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΟΣΤΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗΑ.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑtesttest
ΑΙΓΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑtesttest
ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑtesttest
ΒΑΣΑΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗtesttest
ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑ.Σ. ΝΕΑΠ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝ.
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΑ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΜΑΡΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑ.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑΑ.Γ.Σ. TKD Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΣΑΡΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑΑ.Σ. TKD ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΑΡΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΑ.Σ. Μ. ΖΩΝΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Ο ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑΑ.Σ. ΙΚΑΡΟΣ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
ΦΥΣΙΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗΑ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΕΥΔΟΞΙΑΑ.Γ.Σ. TKD ΕΡΜΗΣ ΠΑΡΓΑΣ
ΣΤΡΙΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΑ.Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΑ.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΑΡΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΑ.Σ. Μ. ΖΩΝΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ Ο ΕΞΑΠΛΑΤΑΝΟΣ
ΚΑΝΑΚΗ ΦΑΝΗΑ.Γ.Ε.Μ.Σ.Θ. Ο ΑΙΑΝΤΑΣ
ΤΣΙΟΥΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗΑ.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΛΙΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΖΩΗΑ.Γ.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΙΓΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑΑ.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΑ.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΜΑΡΑΖΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑΑ.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΑΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗΑ.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΜΑΡΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑ.Σ.Φ. Η ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΚΑΤΟΣΤΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗΑ.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΡΙΖΙΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑΑ.Σ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΓΚΑΡΑΝΕ ΑΝΤΩΝΙΑ Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΕΝΕΤΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑΠ.Α.Σ.ΑΝ.Α. ΜΑΧΗΤΕΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΑ.Σ. ΙΧΩΡ
ΓΡΑΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑΑ.Σ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΑ.Σ. ΑΤΛΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΠΑΓΙΑΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ
ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΛ.ΕΝ. ΣΥΚΕΩΝ
Αθλητική Ομοσπονδία Tae Kwon Do Ελλάδος - Π.Ε.Α.Κ. Νεάπολης 56701 Νεάπολη Θεσσαλονίκης Τηλ: 2310672006 | Γενική Γραμματεία Αθλητισμού: 3716 Ημερ. Αθλητικής Αναγνώρισης: 01/04/1999
Επικοινωνία για θέματα GDPR: dpo@aote.gr